Zarezervuj si brigádnické triko 2019

Zdar, proč rezervace trika?

Vážíme si toho, že na brigády jezdíš a chceme ti za to opět věnovat letošní brigádnické triko. Počty a velikosti vždy odhadujeme a tato "loterie" není nic moc. Občas se stane, že už není ta správná velikost nebo, v horším případě, už trika prostě nejsou. Chceme to změnit. Proto nás napadla možnost rezervace triček (velikosti). Rezervací nám pomůžeš a nebudeme tolik stresovat 🙂

Na motivu makáme 🙂 bude to překvápko na brigádu. Dnes vyber jen velikost.

Jak dojedeš na brigádu, triko si jednoduše vyzvedneš v lese, až bude přestávka na foto, čaj, pivko... Budeme chtít pouze jméno nebo email, který při rezervaci zadáš. Rezervace je velmi snadná a poběží do úterý 19. března 2019 (do 18.00 hod). Platí to i pro ty, kteří pojedou třeba až na druhou, třetí brigádu. Trička budeme vyrábět před první brigádou. Dej o  tom vědět prosím i svým známým, kteří se na brigády chystají a třeba nemají facebook - nebo nejsou moc onlájn. Rezervace samozřejmě není povinná. Pokud si ale rezervaci "nenaklikáš", nemůžeme ti garantovat, že se ti dostane správná velikost. Do uzavření rezervací zbývá:

Jak to funguje?

Je to snadné. Budou zase pánské, dámské a dětské trika značky Gildan (jako v minulém roce). Velikosti triček máme uvedené v tabulkách níže, takže nehrozí, že se netrefíš do velikosti. Postup je tedy následující:

 • 1
  Jedeš na brigádu sám, nebo v páru, případně jako rodinka?
  Popřemýšlej... a podle toho vybereš níže rezervační formulář.
 • 2
  Změř se a vyber velikost trika
  Podle tabulky (pánské, dámské a dětské) vyber jakou máš velikost trika. Tabulky jsou níže.
 • 3
  Vyplň formulář a potvrď nám email
  Po vyplnění jednoduchého formuláře ti odešleme email pro potvrzení, zda-li jsi majitel adresy (nařizuje nám to legislativa GDPR). Jakmile potvrdíš - máš rezervováno. My ještě posíláme potvrzující email, kde pro jistotu uvádíme, jaká velikost trika pro tebe bude připravená.

Tabulky velikostí níže, nebo klikni ZDE.

Trika nám dodává a tiskne Radek z Rožnova (vuno.cz). Po loňské zkušenosti nás napadlo vyzkoušet variantu s rezervacemi velikostí triček on-line (předem). Uvidíme, jak se to osvědčí, ale věříme, že to bude fungovat a všichni budeme spokojeni.

NOVINKA - triko s vlastním jménem, přezdívkou?

Jasně! Pokud chceš, můžeš mít na triku své jméno nebo přezdívku. Budeme to tisknout individuálně na záda, kousek pod lemem. JMéno nebo přezdívka se musí vejít do 15-ti znaků. Obrázky, druh písma a barevná kombinace jsou pouze pro ilustraci.

Tabulky velikostí

Mrkni na triko které nosíš a porovnej s tabulkou. Vem si metr a změř se, měřte se navzájem a změřte také svoje bike juniory.  Používáme trika Gildan. Už se nám potvrdilo, že není eLko jako eLko. Výrobci se asi nemohou domluvit, my si ale rozumíme. 🙂 Tabulky velikostí zde:

Vyber typ rezervačního formuláře

Tady vyber, jak pojedeš na brigádu. Zda-li sám (sama), s dětmi, nebo jako rodinka (pár + děti)... Nabízíme několik variant. Triko si každý objednává sám za sebe, výjimku jsme mohli udělat pouze párům (dámské+pánské triko) a rodičům s dětmi. Pevně věříme, že to zvládneš.  DŮLEŽITÉ: 1 emailová adresa = 1 rezervace.

Žena, dívka, slečna...

Pro holky, které jedou na brigádu (zatím) samotné 🙂

Muž, kluk, ogar...

Triko pro chlapy, kteří jedou pomáhat s přesunem šutrů a balvanů...

Pár, partneři, milenci...

Tady je to jasné, mějte se rádi, milujte se v tričku od nás 🙂

Pár, manželé + 1 dítě

Rodinka s jedním minibajkerem

Pár, manželé + 2 děti

Rodinka, pár s dvěma juniory

Pár, manželé + 3 děti

Rodinka s trojčlennou partou juniorských brigádníků Copyright © 2019 Gunnar - www.vuno.cz